Hakkımızda

Otelimiz

Grand Uysal Beach & Spa Hotel , Alanya şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunan Tosmur beldesinde 2001 yılında kurulmuş otelimiz, 2021 yılında komple renovasyona  girerek  yenilenmiş modern bir yapıya kavuşmuştur.Kusursuz bir tatil için düşlediğiniz her detaya zahmetsizce ve çok kısa bir sürede ulaşmanızı sağlayacak bir otel haline gelmiştir. Renkli gece hayatı ve alışveriş imkanları ile bilinen Alanya şehir merkezi ve iskele bölgesine sadece 10 dakika ve doğayı tercih edenler için ise Dimçayı ve çevresine ulaşım sadece 15 dakikadır. Otelimiz deniz kenarında olup, deniz ile aramızda sadece 30 metre yol bulunmaktadır. Denize ulaşım alt geçit  ileyapılmaktadır. Otelimize ait özel, küçük çakıl ve kum plajımız mevcuttur.

Video

Ayrıca...

Grand Uysal Beach & Spa Hotel, 212 odaya sahip olup 180 standart ,30 Family oda, 2 engelli odadan oluşmaktadır. Tüm odalarımızda split klima , telefon, su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, mini bar,uydu yayınlı TV, kablosuz  internet  bağlantısı ( Wi –fi ) kartlı anahtar ve güvenlik sistemi, elektronik değerli eşya kasası, yangın ihbar sistemi ve banyoda telefon bulunmaktadır. Tüm odalarımız balkonludur.

Önemli Merkezlere Uzaklıklar

Alanya                                : 4 km

Oba                                     : 1 km

Antalya                               : 130 km

Antalya Havalimanı          : 125 km

Gazipaşa Havalimanı        : 35 km

Dim Mağarası                    : 5 km

DamlataşMağarası           : 5 km

KleopatraPlajı                    : 5 km

Hastane                               : 3 km

Eczane                                 : 0,2 km

Grand Uysal Beach & Spa Hotel, unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacak özelliklere sahip 212 modern oda , restoranlar, barlar, açık havuzlar, hamam, özel plaj, animasyon ve aktivite alanları, toplantı salonu, alışveriş merkezi, açık otopark, doktor ofisi gibi alanlar ve güler yüzlü personelleri ile hizmet vermektedir.

MİSYON

Grand Uysal Beach & Spa Hotel olarak; tüm çalışan ve misafirlerimize güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmak, misafirlerimizin kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ile buluşması, otelimizden memnun ayrılan misafirlerimizin sonraki tatil planlarında seçtikleri ilk adres olmak en büyük misyonumuzdur.

VİZYON

Yeniliklere ve gelişmelere daima açık olmak, misafirlerimizin temel ihtiyaçlarını ve beklentilerini üst düzeyde karşılayabilmek, ürün ve hizmet kalitemizle misafirlerimizin takdirini kazanmak vizyonumuzun temelini oluşturur.  Grand Uysal Beach & Spa Hotel olarak sektörün üst sıralarında yer almak ve sektörde adımızı bir marka haline getirmek temel ilkemizdir.